Úvod » Informace » Schůze výboru

publikováno 27.04.2017

SCHŮZE TK CACOVICE  5. 11. 2016

„Závěrečná“ – zakončení tenisové sezóny

1. S přehledem hospodaření  (příjmy, výdaje) a dotacemi z MČ  za r.2016  nás seznámil  O.Blecha. Přehled hospodaření za r.2016 byl schválen jednohlasně.
  2. Příspěvky a platby na r.2017
  • Členský příspěvek 2 000,-Kč  na osobu, uhradit do 31. května 2017
  • Čestný člen, příspěvek 200,-Kč na osobu.
    Čestné členství vzniká dnem, kdy byl zaplacen členský příspěvek k rukám TKC v částce 200,-Kč.Členství trvá vždy po dobu 12 měsíců od zaplacení příspěvku tj. končí stejně označeným dnem kdy byl příspěvek zaplacen v dvanáctém měsíci od zaplacení. Čestný člen nemůže být aktivní člen ( tj. ten kdo uhradil členský příspěvek v plné výši ) TKC.
    Čestný člen má právo se zúčastnit za stejných podmínek jako aktivní člen TKC tenisových turnajů a jiných akcí pořádaných TKC, schůzí členů TKC, kdy po dobu jeho čestného členství mu náleží i hlasovací právo a právo se vyjádřit k projednávaným věcem TKC.
  • Brigáda 500,-Kč  nebo odpracovat 5 hod. (1hod.=100 Kč).
  • Pronájem kurtu – 100 Kč/hod.
  • Host členů TKC uhradí za hru 50 Kč.

3. Správcem tenisových kurtů  na r.2017 byl jednohlasně schválen K.Rozsypal.

• TKC se zavazuje před zahájením provozu tenisových kurů a nohejbalového kurtu, dále jen „kurty“: připravit kurty, klubovnu, soc. zařízení i šatny tak, aby byly funkční mohly být plně využívány.
  • Povinnosti správce kurtů: celosezónní úprava kurtů (dosypávání antuky, likvidace trávy a plevele na kurtech i okolo kurtů ), celosezónní údržba nářadí, šaten, klubovny, soc.zařízení  a areálu TKC, ráno a večer nakropit kurty, výběr peněz za pronájem tenisových kurtů a nohejbalového kurtu.
  • Odměnou správci kurtů bude finanční odměna na konci sezóny ve výši 50% z pronájmu tenisových kurtů a 20% z pronájmu nohejbalového kurtu. Pokud správce kurtů nebude plnit výše uvedené činnosti, může být odměna snížena na základě hlasování členů TK Cacovice.

4. Odměna za správu kurtů za r.2017  ve výši 7 590,-Kč byla vyplacena hotově dne 5.11.2016  K.Rozsypalovi.

5. Žádost o dotace na r.2017  z MČ Maloměřice–Obřany vyřídí R.Paliánová.

6. Valné hromady Ragby Clubu Dragon Brno, která se koná 21.11.2016 se za TKC zúčastní R.Paliánová a P.Olešovský, viz příloha č.1.

7. Byl schválen pronájem kurtů pro tenisovou školu L.Bartoňkové. Podmínky pronájmu: pronájem kurtu č.1, cena - 100 Kč/ hod., doba pronájmu- 14-16 hod., schváleno jednohlasně.

8. Žádost o výstavbu pergoly u nohejbalového hřiště bude pokrčovat i v roce 2017, vyřídí R.Paliánová

9. Přijímání nových členů do TKC bude schvalováno vedením klubu, schváleno jednohlasně.

(Členství v klubu TKC je možné získat na základě písemné žádosti žadatele, kterou odsouhlasí výbor tenisového klubu a stanoví podmínky pro vstup žadatele do klubu.)

10. Z členství tenisového klubu TKC byl vyloučen pan J.Dobřecký, schváleno 12:3.

11. Návrh činností TK Cacovice  na r.2017

·         oprava sociálního zázemí

·         vymalování klubovny

·         pročištění odpadů

·         oprava laviček na kurtech

·         oprava empairu

·         štítky na poháry

·         kontrola skříněk v šatnách

·         vyznačení stání pro auta – 2 místa

·         natření plotu a sloupů

·         odvoz suti

·         pergola u nohejbalového hřiště

·         tenisová zeď

12. Stav elektroměru v klubovně ke dni 6.11.2016: 12037 kWh

13. Výbor pro r.2017 byl schválen jednohlasně

• Předseda klubu: Radka Paliánová
  • Místopředseda klubu: Petr Olešovský
  • Pokladník klubu: Otakar Blecha

14. Na závěr bylo poděkováno všem, kteří se nad rámec brigád zúčastnili prací na kurtech.

Přítomni: Blecha O., Bohdalek R., Frýbert P., Kafková O., Navrkal J., Novák Petr, Olešovský P., Paliánová R., Peloušek P., Rozsypal K., Splouchal J., Šťastný P., Urbánek M., Volas M., Zíka M.

V Brně  5.11.2015                                                                                 zapsala Radka Paliánová